Konsultacje dietetyczne

 

Jak wygląda konsultacja dietetyczna?

Nauczę Cię jak mieć zdrowe relacje z jedzeniem i dodatkowo zmienimy razem Twoje nawyki żywieniowe!

A to wszystko, żebyś osiągnęła swój cel!

W zakres moich usług wchodzi indywidualna opieka dietetyczna przez 2 lub 4 miesiące. Wszystkich moich pacjentów prowadzę osobiście podczas spotkań jeden na jeden. Można również wykupić każdą konsultację oddzielnie.

W jednym czasie przyjmuję maksymalnie 10 osób, a osoby zapisane na listę oczekujących i wykupujące pakiety usług mają pierwszeństwo!

 
twój dietetyk online, dietetyk a odchudzanie

Opieka 2 miesięczna

✔ 4 konsultacje on-line lub stacjonarnie
✔ stały kontakt e-mailowy
✔ plan żywieniowy
✔ zalecenia żywieniowe
✔ listę zakupów wraz z zamiennikami produktów spożywczych
✔ e-book "Słodycze, które mogę jeść na diecie"
✔ analizę dotychczasowego sposobu odżywiania wraz z dostosowanymi indywidualnie zmianami oraz motywację do zmiany
✔ stała kontrola postępów
✔ ocena analizy składu ciała, pomiarów antropometrycznych oraz badań laboratoryjnych krwi

Opieka 4 miesięczna

✔ 8 konsultacji on-line lub stacjonarnie
✔ stały kontakt e-mailowy
✔ 2 plany żywieniowe
✔ zalecenia żywieniowe
✔ listę zakupów wraz z zamiennikami produktów spożywczych
✔ e-book "Słodycze, które mogę jeść na diecie"
✔ analizę dotychczasowego sposobu odżywiania wraz z dostosowanymi indywidualnie zmianami oraz motywację do zmiany
✔ stała kontrola postępów
✔ ocena analizy składu ciała, pomiarów antropometrycznych oraz badań laboratoryjnych krwi

Pierwsza konsultacja

✔ konsultacja on-line lub stacjonarnie trwająca 60 - 90 minut
✔ wywiad chorobowo - żywieniowy
✔ określenie formy oraz celów współpracy, wstępne zalecenia dietetyczne
✔ ocena jakościowa i ilościowa dotychczasowego sposobu żywienia
✔ analiza składu ciała metodą BIA (bioimpedancji elektrycznej) i pomiary antropometryczne
✔ ocena wyników analizy składu ciała i pomiarów antropometrycznych
✔ analiza badań laboratoryjnych
✔ w ramach pierwszej konsultacji można wykupić plan żywieniowy, który możesz odebrać i omówić ze mną podczas konsultacji kontrolnej

Konsultacje kontrolne

✔ konsultacja stacjonarna lub on-line trwająca 45-60 minut
✔ analiza składu ciała metodą BIA oraz pomiary antropometryczne
✔ ocena wyników analizy składu ciała i pomiarów antropometrycznych
✔ zalecenia żywieniowe
✔ analizę sposobu odżywiania wraz z dostosowanymi indywidualnie zmianami oraz motywację do zmiany
✔ nauka zmian nawyków żywieniowych krok po kroku oraz motywacja do działania

Opis usług:

Pierwsza konsultacja - Podczas naszego pierwszego spotkania przeprowadzę z Tobą bardzo dokładny wywiad chorobowo-żywieniowy, który pozwoli mi na przygotowanie indywidualnych zaleceń żywieniowych oraz przygotowanie planu żywieniowego.  Dodatkowo określimy Twoje cele oraz plan działania w pełni dopasowany do Twojego trybu życia zawodowego oraz prywatnego.
Na pierwsze spotkanie powinnaś przygotować swój dzienniczek żywieniowy oraz badania laboratoryjne krwi. Jakie badania wykonać oraz jak przygotować dzienniczek dowiesz się więcej TUTAJ. Jeżeli nadal będziesz mieć wątpliwości jak się przygotować skontaktuj się ze mną skorska.dietetyk@gmail.com.

Konsultacje kontrolne - to podczas nich będziemy monitorować Twoje postępy oraz będę Cię prowadzić krok po kroku poprzez proces zmiany nawyków żywieniowych. W pakiecie 2 miesięcznym otrzymasz 3 konsultacje kontrolne, które powinnaś wykorzystać w czasie 2 miesięcy. W pakiecie 4 miesięcznym otrzymasz 7 konsultacji kontrolnych, które powinnaś wykorzystać w czasie 4 miesięcy.

Stały kontakt e-mailowy - który pozwoli nam na kontrolowanie postępów i to również czas na bieżące rozwiewanie wątpliwości.

Zalecenia żywieniowe - obejmują opis zalecanych i przeciwwskazanych produktów spożywczych oraz technik kulinarnych. Zawierają ogólne zasady diety oraz ogólne zasady dotyczące suplementacji.

Lista zakupów wraz z zamiennikami produktów spożywczych - ma na celu pomóc Ci w zakupach spożywczych oraz być elastycznym w gotowaniu, żebyś wiedziała co zrobić gdy nie będzie w sklepie produktów, które są w składzie przepisów

Plan żywieniowy - zawiera 7 różnych śniadań, II śniadań/podwieczorków, obiadów oraz kolacji , które są dostosowane do Twoich preferencji smakowych i eliminacji związanych z konkretną jednostką chorobową. Dodatkowo przy jego przygotowaniu biorę pod uwagę Twoje możliwości finansowe, czasowe oraz umiejętności kulinarne.

E-book "Słodycze, które mogę jeść na diecie" - 10 pysznych i szybkich deserów, które mogą być pożywnym posiłkiem a nie wyrzutem sumienia.

Ocena wyników analizy składu ciała, pomiarów antropometrycznych oraz badań laboratoryjnych - za pomocą ich ocenimy stan Twojego odżywienia oraz postępy w zmianie nawyków żywieniowych. Do analizy składu ciała wykorzystuję metodę bioimpedancji elektrycznej (BIA) oraz pomiary antropometryczne. Niestety podczas spotkań on-line nie mogą się one odbyć, jednak możesz je zrobić w miescu swojego zamieszkania i mi dosłać. Dodatkowo ważne jest dla mnie wykonanie przez Ciebie badań laboratoryjnych krwi, jakie badania warto wykonać przeczytaj TUTAJ.

Opinie moich pacjentów

 • Kamila
  Dawno nie spotkałam osoby tak oddanej swojej pracy.Przemiła kobieta z ogromna wiedza i wachlarzem pomysłów. Pani Kasia pomogła dobrać mi odpowiednie posiłki podczas ciaży kiedy dopadła mnie anemia ciążowa. Po porodzie dalej korzystam z pomocy Pani Kasi teraz już aby utrzymać odpowiednio zbilansowana dietę podczas karmienia. Polecam w 100 %
  Kamila
 • kasia_adams
  Do pani Katarzyny trafiłam z polecenia ( widziałam efekty jej podopiecznych). Na miejscu robi bardzo wnikliwy wywiad, zadaje sporo pytań, jeśli trzeba zleca badania. Dieta przygotowana jest pod nasze upodobania smakowe, niczego nie narzuca a jeśli nawet coś nam nie podpasuje to pani Kasia zaraz zamienia na inny produkt. Ta pani „nie pracuje”- ona kocha to co robi, bije od niej naprawdę duża wiedza dietetyczna. A, że sama uwielbia gotować podsyła różne ciekawe pomysły kulinarne - choćby kiszone rzodkiewki. Bardzo polecam !
  kasia_adams
 • Kasia
  Już dłuższy czas zmagałam się z problemami, które towarzyszą chorobie Hashimoto, dopiero u Pani Kasi dostałam odpowiednie wskazówki dotyczące żywienia jak i zmiany trybu życia. Czuć było indywidualne podejście i zainteresowanie postępami. Pani Kasia podchodzi kompleksowo do problemów, wysłucha i porozmawia. Serdecznie polecam wizyty :)
  Kasia
 • Dagmara T.
  Osoba kompetentna, widać prawdziwą pasję do dietetyki. Przepisy zróżnicowane, nie wymagające dużej wprawy kulinarnej i poświęcenia mnóstwa czasu. Osobiście bardzo podoba mi się jej miłość do straczków, gdyż nie jem mięsa.
  Dagmara T.
 • Marcin
  Serdecznie polecam, Pani Katarzyna służy bardzo rzeczową pomocą. Bardzo dobre nastawienie do pacjenta, duża uwaga poświęcona indywidualnym oczekiwaniom. Otrzymana dieta była zróżnicowana, z dużą ilością nowych dla mnie smaków, jednocześnie nie wymagająca zaawansowanych zdolności i wiedzy kulinarnej.
  Marcin
 • Dietetyk Katarzyna Skórska jest osobą o dużym doświadczeniu, kompetentną, wykształconą, podążającą za nowymi trendami w dietetyce i medycynie poprzez ciągłą edukację i uczestniczenie w licznych konferencjach naukowych. Cierpliwa, poświęca dużo czasu i wnikliwie analizuje każdy przypadek. Materiały otrzymane od dietetyczki wykonane wg najwyższego standardu. Dieta układana indywidualnie, smaczna. Motywuje i wspiera. Polecam serdecznie.
  czarrrrna c.

Nie kupuj kota w worku

Przykładowe jadłospisy oraz przepisy realizowane przeze mnie znajdują się na blogu TUTAJ – możesz je zobaczyć, przetestować i podczas konsultacji powiedzieć mi czego byś chciała spróbować.

​​
Konsultacje kontrolne powinny odbywać się co 2-4 tygodnie. Nasze kolejne spotkania umożliwią kontrolę skuteczności Twojej dietoterapii. Długofalowe działania przynoszą najlepsze pożądane efekty. Podczas każdego spotkania otrzymasz wsparcie i na bieżąco będziemy rozwiązywać problemy oraz utrzymać motywację do działania na wysokim poziomie.
Każdy pacjent jest inny, więc potrzebuje indywidualnego podejścia i częstości spotkań. Współpraca może przybrać różne formy w zależności od potrzeby pacjenta.

Niektórzy pacjenci potrzebują stosować indywidualnie dobrany i odpowiednio zbilansowany jadłospis z innymi pracujemy wprowadzając stopniowo zmiany nawyków żywieniowych oraz wyznaczając zadania do wykonania, które ustalamy na kolejnych spotkaniach.

Pamiętaj najlepsza wersja planu żywieniowego to taka, która jest idealnie dopasowana do Ciebie i, która nie przeszkadza Ci prowadzić normalnego trybu życia.

​​