skorska-logo
twój dietetyk online, dietetyk a odchudzanie

Konsultacje dietetyczne ze mną
pozwolą Ci:

⇒ odkryć jak znajdować czas w ciągu dnia na dopasowany do Ciebie zdrowy tryb życia nie zawalając przy tym obowiązków zawodowych i prywatnych,

⇒ nauczyć się metod planowania posiłków oraz zakupów, co pozwoli Ci utrzymać odpowiednią masę ciała lub schudnąć,

⇒ Odkryć, że Twój zdrowy i racjonalny sposób odżywiania ma być dopasowany do Twojego trybu życia, a nie na odwrót,

⇒ poznać najczęstsze przyczyny Twoich problemów z odżywianiem i dowiedzieć się jak sobie z tym radzić,

⇒ nauczyć się tak komponować posiłki, by nie być co chwilę głodną i móc zwiększyć efektywność swojej pracy,

⇒ nauczyć się nowych nawyków żywieniowych, które zostaną Ci na całe życie i pozwolą Ci zachować efekty na stałe,

⇒ poznać produkty spożywcze, potrawy oraz techniki kulinarne, które sprawią, że nie tylko będziesz jeść zdrowo, ale też pysznie.

twój dietetyk online, dietetyk a odchudzanie

Współpraca ze mną jest dla Ciebie, jeżeli:

✔ jesteś osobą, która łączy pracę zawodową z życiem prywatnym, a brak czasu sprawia, że nie wiesz jak to pogodzić ze zdrowym odżywianiem,

✔ chcesz nauczyć się jak jeść normalnie, zmienić swoje nawyki żywieniowe i sprawić, żeby efekty w końcu były na stałe,

✔ masz za sobą kilka prób odchudzania, jednak mimo to wciąż nie jesteś zadowolona ze swojego wyglądu,

✔ gubisz się wśród gąszczu sprzecznych informacji i chcesz w końcu wiedzieć, co powinnaś jeść,

✔ straciłaś kontrolę nad swoim sposobem odżywiania, ciągle podjadasz, nie wiesz co ugotować na obiad, a Twoje posiłki nie sycą Cię na długo,

✔ mimo tego, że lubisz lub nie lubisz gotować, nie wiesz jak gotować zdrowe potrawy, które w końcu by Ci zasmakowały, a nie smakowały „zdrowo”,

✔ chorujesz na kilka jednostek chorobowych i nie wiesz jak to wszystko połączyć ze sobą,

✔ nie lubisz gotować i nie czujesz się swobodnie w kuchni, a chciałabyś wiedzieć jak sobie  z tym poradzić.

W tym momencie wszystkie miejsca na konsultacje są zajęte. Zapisz się na listę oczekujących,
a dowiesz się jako pierwsza o możliwości rozpoczęcia indywidualnej współpracy żywieniowej
ze mną.
W jednym czasie przyjmuję maksymalnie 10 osób, a osoby zapisane na listę oczekujących mają pierwszeństwo!
Ponowne przyjmowanie pacjentów planuję od połowy września.

Pakiet konsultacji dietetycznych to cykl spotkań obejmujący indywidualną opiekę dietetyczną przez 2 lub 4 miesiące. Wszystkich moich pacjentów prowadzę osobiście podczas spotkań
jeden na jeden. Cykl spotkań obejmuje:

Pierwsza konsultacja – Podczas naszego pierwszego spotkania przeprowadzę z Tobą bardzo dokładny wywiad chorobowo-żywieniowy, który pozwoli mi na przygotowanie indywidualnych  zaleceń żywieniowych oraz przygotowanie planu żywieniowego.  Dodatkowo określimy Twoje cele oraz plan działania w pełni dopasowany do Twojego trybu życia zawodowego oraz prywatnego.
Na pierwsze spotkanie powinnaś przygotować swój dzienniczek żywieniowy oraz badania laboratoryjne krwi. Jakie badania wykonać oraz jak przygotować dzienniczek dowiesz się więcej TUTAJ. Jeżeli nadal będziesz mieć wątpliwości jak się przygotować skontaktuj się ze mną skorska.dietetyk@gmail.com.

Konsultacje kontrolne – to podczas nich będziemy monitorować Twoje postępy oraz będę Cię prowadzić krok po kroku poprzez proces zmiany nawyków żywieniowych. W pakiecie 2 miesięcznym otrzymasz 3 konsultacje kontrolne, które powinnaś wykorzystać w czasie 2 miesięcy. W pakiecie 4 miesięcznym otrzymasz 7 konsultacji kontrolnych, które powinnaś wykorzystać w czasie 4 miesięcy.

Stały kontakt e-mailowy – który pozwoli nam na kontrolowanie postępów i to również czas na bieżące rozwiewanie wątpliwości.

Zalecenia żywieniowe – obejmują opis zalecanych i przeciwwskazanych produktów spożywczych oraz technik kulinarnych. Zawierają ogólne zasady diety oraz ogólne zasady dotyczące suplementacji.

Lista zakupów wraz z zamiennikami produktów spożywczych – ma na celu pomóc Ci w zakupach spożywczych oraz być elastycznym w gotowaniu, żebyś wiedziała co zrobić gdy nie będzie np. rukoli w sklepie

Plan żywieniowy – zawiera 7 różnych śniadań, II śniadań/podwieczorków, obiadów oraz kolacji (w pakiecie 4 miesięcznym zawiera 14 różnych śniadań, II śniadań/podwieczorków, obiadów oraz kolacji), które są dostosowane do Twoich preferencji smakowych i eliminacji związanych z konkretną jednostką chorobową. Dodatkowo przy jego przygotowaniu biorę pod uwagę Twoje możliwości finansowe, czasowe oraz umiejętności kulinarne.

E-book „Słodycze, które mogę jeść na diecie” – 10 pysznych i szybkich deserów, które mogą być pożywnym posiłkiem a nie wyrzutem sumienia.

Opieka 2 miesięczna
Online - 800 zł
Stacjonarnie Wrocław - 900 zł
Co wchodzi w skład pakietu?

✔ 4 konsultacje on-line lub stacjonarnie
✔ stały kontakt e-mailowy
✔ plan żywieniowy
✔ zalecenia żywieniowe
✔ listę zakupów wraz z zamiennikami produktów spożywczych
✔ e-book "Słodycze, które mogę jeść na diecie"
✔ analizę dotychczasowego sposobu odżywiania wraz z dostosowanymi indywidualnie zmianami oraz motywację do zmiany
✔ stała kontrola postępów
✔ ocena analizy składu ciała, pomiarów antropometrycznych oraz badań laboratoryjnych krwi

Opieka 4 miesięczna
Online - 1500 zł
Stacjonarnie Wrocław - 1650 zł
Co wchodzi w skład pakietu?

✔ 8 konsultacji on-line lub stacjonarnie
✔ stały kontakt e-mailowy
✔ 2 plany żywieniowe
✔ zalecenia żywieniowe
✔ listę zakupów wraz z zamiennikami produktów spożywczych
✔ e-book "Słodycze, które mogę jeść na diecie"
✔ analizę dotychczasowego sposobu odżywiania wraz z dostosowanymi indywidualnie zmianami oraz motywację do zmiany
✔ stała kontrola postępów
✔ ocena analizy składu ciała, pomiarów antropometrycznych oraz badań laboratoryjnych krwi

Opinie moich pacjentów

Celem naszej współpracy jest zmiana Twoich nawyków żywieniowych oraz przekazanie Ci w 100% rzetelnej wiedzy dietetycznej.

Nie kupuj kota w worku

Przykładowe jadłospisy oraz przepisy realizowane przeze mnie znajdują się na blogu TUTAJ – możesz je zobaczyć, przetestować i podczas konsultacji powiedzieć mi czego byś chciała spróbować.

Poznaj mnie:

twój dietetyk online, dietetyk a odchudzanie

Nazywam się Katarzyna Skórska. Cieszę się, że dołączysz do grona osób zainteresowanych chęcią współpracy ze mną. Dzięki temu będę miała możliwość przekazania Ci mojej wiedzy dietetycznej oraz nauczyć Cię jak krok po kroku zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Kim jestem? Jestem dietetykiem i współpracuję stacjonarnie            i on-line z osobami, które potrzebują zmienić swój sposób odżywiania. Więcej o mnie przeczytaj TUTAJ.

Dbam o ich zdrowe relacje z jedzeniem … i zarażam je miłością        do jedzenia! Tak, miłością do jedzenia! Bo nie wyobrażam sobie      by być dietetykiem  i nie kochać gotować, smakować, kosztować! Wspólne  gotowanie i  cieszenie się każdym posiłkiem to coś,          co wyniosłam z domu (razem z przepisem na pyszny placek drożdżowy 😉),  z resztą… do tej pory potrafię przegadać z siostrą pół dnia, gotując przy tym co tylko przyjdzie nam do głów.

Prowadzę Fanpage i Instagram, na których codziennie dzielę się treściami o zdrowym odżywianiu i namawiam, by o siebie zadbać. Bo jak nie teraz to kiedy? Opowiadam również jak tam mi idzie pisanie doktoratu 😉 Sprawdź, mam nadzieję, że Cię zainspiruję      do działania!

Od kiedy założyłam bloga napisałam kilkadziesiąt artykułów              o nawykach żywieniowych i zdrowiu kobiety. Dzielę się również pomysłami na zdrowe posiłki. Ostrzegam Twoi domownicy będą prosić o dokładkę. Wejdź i ugotuj coś pysznego, a przy okazji zdrowego!