Wykłady i warsztaty z zakresu zdrowego odżywiania

WARSZTATY DLA DZIECI


Zajmuję się prowadzeniem warsztatów oraz wykładów dietetycznych dla dzieci. Warsztaty żywieniowe, jakie z powodzeniem realizuję razem z Fundacją Polskiedzieci.org przede wszystkim we Wrocławiu cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony szkół, świetlic oraz firm.

Moja praca polega na tworzeniu scenariuszy oraz prowadzeniu zajęć, które uczą dzieci, jakie produkty wprowadzać do swojej diety. Prowadząc takie zajęcia dbam, żeby większa część zajęć odbywała się w sposób praktyczny, ponieważ dzięki temu dziecko więcej zapamiętuje i przekłada na swoje wybory żywieniowe. Jest to nie lada wyzwaniem, ale sprawia niesamowitą przyjemność i satysfakcję, kiedy dziecko z niejadka zmienia się w dziecko jedzące wszystko, a szczególnie to co samo przygotowało. W ramach jednych z takich zajęć powstała książka kulinarna, która zawierała klasyczne przepisy z domu uczestników w wersji zdrowszej, ale według uczestników nawet smaczniejszej.


WARSZTATY DLA DOROSŁYCH


Zajmuję się również prowadzeniem warsztatów dla dorosłych.

Jestem wszechstronna, posiadam szeroką wiedzę z zakresu dietetyki. Ze swoimi wykładami o zdrowym żywieniu gościłam już w Klubach Seniora, firmach oraz przeprowadzałam specjalistyczne warsztaty dietetyczne dla kucharzy.

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami prowadzane przeze mnie warsztaty dietetyczne mogą przybrać formę zajęć teoretycznych lub praktycznych. Jednak bardzo lubię i namawiam do dołączania właśnie warsztatów kulinarnych, ponieważ powodują one, że przekazana wiedza jest wykorzystana w praktyczny sposób również poza warsztatami.

W zależności od miejsca i życzenia Klienta, czas trwania wykładu dietetycznego może być różny.

Organizowane przeze mnie warsztaty dietetyczne mają zróżnicowaną tematykę. Istnieje możliwość indywidualnego dobrania tematu spotkania z dietetykiem, w zależności od grupy docelowej i spodziewanych efektów po spotkaniu.